.

.

gb / s vlakna medija prekidač sa 2 SFP luku 8 RJ45 luku

gb / s vlakna medija prekidač sa 2 SFP luku 8 RJ45 luku

KM 171.00
Prisutan

gb / s vlakna medija prekidač sa 2 SFP luku 8 RJ45 luku Model : PRVAKA-2800 G Niz
Pregled
PRVAKA-2800 G 8 luku gb / s Ethernet Prekidač sa osam 10/100/1000 M UTP luke i dva 1000 M Vlakna Luke, koja se pretvara 2 nezavisni 1000 Base-TX uvrnuto par električni signal sa 1000 Base-FX optički signal. To se proteže mreže prijenos domet od 100 metara iznad bakarna žica da 120 km (jedan način pun-dupleks mode). Proizvod je zaposeo stabilan nastup, odličan kvalitet i razumnoj ceni zbog usvajanje najnovije IC iz SAD-a i visokog kvaliteta transceivers. To je važećim da se koristi u malim uzorke od Optičke Ethernet.
Karakteristike Prekidač Ethernet signale među 10/100/1000 M UTP luke (T) i 1000 M Optičke Interfejsa (X) Auto pregovaranje funkcije, podržava UTP luke 10/100/1000 M i Pun Dupleks/Pola Dupleks auto-pregovaranje 1000 M Vlakna luku podržava 1000 M i Pun Dupleks mode. Podržava protok kontrolu i emitovanje oluja zaštitu. Podržava VLAN i Qo S. Podržava max 10 HILJADA bajtova okvir. Niske energije konzumiraju (4 W), nisko vrućine, i pouzdan.
Tehnički Indeksa
Parametar
Specifikacije
Pristup mode
10/100/1000 Mbps
Standard
IEEE802.3z/AB,10/100/1000 Base-T i 1000 Base-SX/LX
Talasnu dužinu
850nm/1310nm/1550nm
Prijenos udaljenost
Optičke :
Multimode Vlakna : 50/125,62.5/125µm
Singlemode Vlakna : 8/125,8.7/125,9/125µm(max udaljenost do 10~100 km)
Kategorija-5 uvrnuto para : 100m
Luke
8*RJ45 luke : Povezuje sa STP/UTP kategorija-5 uvrnuto parovima
2*SC ili SFP Luku
Znači konverzije
Mediji konverzije, radnju-i-naprijed
Kontrola protoka
Puna kuca : protok kontrolu, polu dupleks : nazad pritisak
Greška stopa
-9
MTBF
100 000 sati
Napajanje
DC5 V 2 A (vanjski)
Potrošnja energije
4 W
Operativni temperatura
-10~55ºC
Operativni vlažnost
5%~90%
Održavanje temperatura
-40~70ºC
Održavanje vlažnost
5% ~ 90% non-condensing

:
PRVAKA-2800SFP
R

Slične ponude